https://eepurl.com/dyikxr

NOTEIKUMI IEPĒRKOTIES

KĀ IEPIRKTIES MĀJAS LAPĀ | KĀ VEIKT PASŪTĪJUMU?

 1. Pasūtījumu iespējams veikt tikai interneta vidē, mūsu mājas lapā www.burve.lv.
 2. Izvēlies preci un liec to grozā. Pārskati pasūtījuma sarakstu. Ja ir kādas neskaidrības vai jautājumi, sazinies ar mums.
 3. Kad esi izvērtējis pirkumu un gatavs to iegādaties, veic apmaksu.
 4. Pasūtījums tiek sagatavots un izsūtīts 2 - 3 darba dienu laikā, kopš apmaksas brīža.
 5. Pasūtījumu bez maksas iespējams izņemt arī klātienē - Tērbatas ielā 33/35-50, iepriekš vienojoties par konkrētu laiku.
 6. Pasūtījums tiek piegādāts ar Omniva pakomātu starpniecību. Piegādes izmaksas Latvijā ir 3,50EUR. Sev tuvāko pakomātu adresi atradīsi, spiežot uz linka https://www.omniva.lv/privats/adreses
 7. Ja vēlies veikt pasūtījumu uz citu valsti, lūdzu sazinies ar mums hello@burve.lv, lai precizētu piegādes izmaksas.
 8. Veicot pasūtījumu, kura kopējā summa pārsniedz 40EUR, piegāde Latvijā ir bez maksas (ar Omniva pakomātu starpniecību).

DĀVANU KARTES LIETOŠANAS NOTEIKUMI

 1. Dāvanu karte jāizmanto 1 pasūtījuma reizē. Lai to izmantotu, sūti preču sarakstu uz hello@burve.lv, norādot dāvanu kartes numuru un summu.
 2. Dāvanu karti nav iespējams apmainīt pret naudu. Nozaudēšanas gadījumā karte netiek atjaunota.
 3. Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešus no tās iegādes dienas. Pēc dāvanu kartes derīguma termiņa beigām, to vairs nav iespējams izmantot.

SVARĪGI

 • Tu vienmēr vari palūgt īsu video par preci, kuru vēlies iegādāties, lai būtu drošs, ka tieši tas ir tas, ko Tu vēlies!
 • Pirms pasūti, iepazīsties ar mūsu atrunu.

PREČU ATGRIEŠANA

 1. Iegādājoties preci interneta veikalā www.burve.lv, Tu vari izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no pirkuma saņemšanas dienas. Lai izvairītos no pārpratumiem, pirms pasūtījuma veikšanas, lūdzam pārliecināties, vai preces atbilst jūsu iecerēm, ir vēlamajā krāsā, formā, izmērā un materiālā. Ja par preci ir kādas neskaidrības, sazinies ar mums hello@burve.lv, vai zvanot +37129934806.
 2. Pārdevējam prasījumu par preces trūkumiem, patērētājs prasījuma pieteikumam pievieno darījumu apliecinoša dokumenta kopiju, t.i. rēķinu un bankas maksājuma uzdevumu.
 3. Preces atgriešanas gadījumos, nauda tiek atgriezta, izmantojot jūsu, par pirkumu veikto apmaksas veidu (ja maksāji ar pārskaitījumu, nauda jums tiks atgriezta atpakaļ ar pārskaitījumu. Ja maksāji skaidrā naudā, nauda tiks atgriezta skaidrā naudā).
 4. Nauda par pirkuma piegādi netiek atgriezta. 
 5. Ēteriskās eļļas un to maisījumi netiek atgriezti vai apmainīti.
 6. Patērētāja pieprasījums atgriezt preci apmaiņā pret naudu tiks izskatīts 7 darba dienu laikā no pieprasījuma saņemšanas dienas. Atbilde tiks nosūtīta uz to pašu e-pasta adresi, no kuras saņemts pieprasījums. Ja prasījums tiks atzīts par nepamatotu un pircējs tam nepiekrīt, viņam ir tiesības īstenot citas normatīvajos aktos noteiktās tiesības.
 7. Pēc pieprasījuma apstiprināšanas, pircējam prece ir jānogādā atpakaļ SIA BURVE.LV norādītajā adresē Tērbatas ielā 33/35-50, Rīgā, LV-1011, Latvijā, iepriekš vienojoties par laiku.  
 8. Atgriešanas izmasas sedz pircējs.
 9. Ja vēlaties pasūtījumu atcelt un saņemt naudu atpakaļ pirms esat saņēmis preci, to nepieciešams izdarīt pirms pasūtījuma izsūtīšanas. https://eepurl.com/dyikxr