https://eepurl.com/dyikxr

ATRUNA

  • Svarīgi atcerēties, ka dziedināšana nav tas pats, kas ārstēšana. Dziedināšana spēcina ķermeni vai prātu, bet, ja saskaraties ar nopietnām veselības problēmām, aicinu apmeklēt ārstu, jo Burves interneta vietnē tiek piedāvātas alternatīvas terapijas - dziedināšana ar dārgakmeņiem, kvēpeklīši, tējas, sapņu ķērāji un ēteriskās eļļas. Tās ir spēcīgi instrumenti dziedināšanai, bet nav ārstniecības aizstājēji un diagnozes noteicēji.
  • Es ticu, ka mūsu būtība zina visu - gan mana, gan jūsu, tāpēc lūgums ņemt vērā, ka visi apraksti ir tapuši intuitīvi, vadoties saskaņā ar manu personīgo redzējumu. Ikviens padoms un ieteikums ir informatīviem nolūkiem, jo neesmu licencēts mediķis. Visi produkti, kuri ir redzami Burve sociālajos tīklos, ir kā atbalstoša un alternatīva terapija. Tā neizslēdz un sadarbojas ar ikvienu klasisko ārstniecības metodi.
  • Katrs SIA Burve klients ir atbildīgs par savu lēmumu, kurš tiek pieņemts, balstoties uz sociālajos tīklos sniegto informāciju, un SIA Burve nav atbildīga par klienta lēmumiem, kas radušies  tiešas vai netiešas informācijas uztveršanas un izmantošanas rezultātā. SIA Burve nav atbildīga arī par klientu pieņemtajiem lēmumiem vai rīcību. Sniegtā informācija tiek iegūta no dažādām interneta vietnēm, grāmatu resursiem, kas, manuprāt, ir pietiekami uzticams informācijas avots, ko apvienoju ar savu jušanu un sirdssajūtas izpratni.
  • Es patiesi cenšos nodrošināt, lai šī vietne un citas sociālās platformas, saistībā ar SIA Burve produktiem, būtu pēc iespējas precīzākas produktu atspoguļošanā. Es nevaru uzņemties atbildību par precīzu krāsas nianšu atbilstību, kuras ir saistītas, atkarībā no izmantotās viedierīces. Produktu norādītie izmēri ir diezgan precīzi, bet iespējama pavisam neliela atšķirība tādiem produktiem kā kvēpeklīši, dabīgie akmeņi, rūnas un domino kauliņi.https://eepurl.com/dyikxr