https://eepurl.com/dyikxr

DISTANCES LĪGUMS

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA BURVE.LV Reģ. nr. 40203274576 , Tērbatas iela 33/35-50, Rīga, LV-1011, kontaktpersona Aija Bandere, hello@burve.lv  no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, vienojas, ka Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.


PASŪTĪŠANAS, PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

  • Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu, un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus, vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto, pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.
  • Pārdevējs nodrošina preču piegādi Latvijā, maksimums 20 dienu laikā, kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.


ATTEIKUMA TIESĪBAS

  • Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā kopš Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.
  • Pircējam ir pienākums 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.
Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • Pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas.
  • Pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma.
  • Pircējs ir sabojājis preces oriģinālo iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums, vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.


DATU APSTRĀDE

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā Privātuma politika.



https://eepurl.com/dyikxr