https://eepurl.com/dyikxr

MĀJAS ENERĢĒTIKAS ATTĪRĪŠANA


Sajūta, ka mājās kaut kas īsti nav kārtībā. Reizēm cilvēki steidz pārdot īpašumus, kuros ir slikta sajūta, tomēr ir vērts atcerēties, ka arī šajā/jūsu mājā iemitināsies citi cilvēki, iespējams ar bērniem, tāpēc es ieteiktu katram pašam attīrīt mājas enerģētiku. Mājas energētiku attīra ne tikai tad, kad viss jau ir slikti, kā reiz gribu mudināt to darīt krietni. laicīgāk, kad tieši vēl nav slikti. Māja ir cilvēka lauks, iztēlojies to kā kupolu, kurā ir viss, kas ir tās iemītnieku apzināti un neapzināti radītais.


Šeit aprakstīts tāds kā “max” variants, kad gribas nu tā kārtīgi. :) Reizēm pietiek vien izkvēpināt ar kvēpeklīšiem, tāpēc sauksim šo par ģenerālo tīrīšanu.

MĀJAS ENERĢĒTIKAS AIZSARDZĪBA

Aizsardzība, lai ikviens, kurš ienāk jūsu mājās, neatstātu negatīvus enerģētiskos nospiedumus, pat ļoti gribot, to nevarēs izdarīt, ja sekosiet šiem vienkāršajiem nosacījumiem.
Iespēju ir daudz. Šeit dalos ar tām, kuras lietoju pati. Šī informācija ir viegli saprotama un uztverama, sniegta caur mīlestību un gaismu. Iespējas mājas enerģētiskajai aizsardzībai ir ļoti daudz, šoreiz par dažām no tām.

Kad mājas enerģētiskā attīrīšana ir veikta, saliec savai mājai enerģētisko aizsardzību, ja palaidi garām ierakstu, atrodi to.

PRAKTISKI PAR CILVĒKA ENERĢĒTISKO AIZSARDZĪBU

Iespējams šis ieraksts ir viens no pēdējā laika gaidītākajiem, jo dzīvojam laikā, kad spēcīgi sajūtam enerģētiskos uzbrukumus, ne tikai no tuvākajiem, bet dažādās sadzīviskās situācijās, gan, veikalos, gan uz ielas vai sabiedriskās vietās, utt. Un ir sajūta, vēlme sargāt sevi un savus mazos putnēnus (lasi bērnus).
Man pat nemaz nav vēlmes pieminēt soc. tīklus, kaut arī bez to pieminēšanas nekādīgi nevaru iztikt, jo kā reiz, tas ir ļoti būtiski, kas ir tie profili, kam Tu seko? Uztaisi ģenerālo tīrīšanu, griez šīs enerģētiskās saites nost. Kas ir tie cilvēki, ar ko sazinies, saraksties, kāda ir saziņas pēcgarša, pajautā sev, kāpēc Tu turpini to darīt?!

Ievadam lietas, par ko aizdomāties, slaidos informācija, ko praktiski var darīt. Izmanto to, kas ar Tevi rezonē, nav jādara viss. Ir daudz informācijas saistībā ar enerģētisko informāciju, dalos ar to, ko izmantoju pati, un to, kura šobrīd šķiet aktuāla.

ENERĢIJA UN VIBRĀCIJAS

Tik daudz ir izrunāts par enerģētisko tīrību, aizsardzību, tagad mazi pieturas punkti, kā to vairot un palielināt. Ja esi sapratis, ka gaisā ir jūtamas sajūtas un vibrācijas, iespējams tas, ko acs nevar uztvert un prāts saprast, bet Tu to sajūti un sirds zina, šo sajūtu, kad intuitīvi jūti telpu, cilvēkus.

Reizēm pat esi nokļuvis vietā pirmo reizi, bet ir grūti ieiet iekšā, vai tieši pretēji, nav vēlmes iet prom. Līdzīgi ar cilvēkiem, ir cilvēki, ko burtiski jūti kā savējo un ir cilvēki, ar kuriem pat nav vēlmes iepazīties. Šo visu varētu skaidrot arī no karmiskā skatu punkta, kas beigu beigās sasauktos ar šo enerģētisko skatu puntu.

Vai saproti sajūtu, par kuru šeit rakstu?

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.https://eepurl.com/dyikxr