https://eepurl.com/dyikxr

RŪNAS

Rūnas ir sena orākula forma. Tās lieto, lai saņemtu padomu vai vēstījumu. Rūnām ir sena vēsture, kas sniedzas tālajā 3. gadsimtā, un tā tīta noslēpumos, ciešā saistībā ar Skandināvu valstīm. Rūnu sistēma joprojām tiek pētīta, tomēr līdz mūsdienām ir atklāti aptuveni 50 rūnakmeņi. Šobrīd orākulam pārsvarā tiek izmantotas 24 pilnas rūnas un 1 tukša.  

Mitoloģija mijas ap Odinu, kurš ir gudrības, maģijas, dzejas un nāves dievs. Viņš savdabīgā veidā spēja izprast katras rūnas simboliku un nodeva šīs viedās zināšanas cilvēkiem. Rūnu alfabēts ir instruments, kuru mūsdienu dzīvē ir praktiski pielietot.

Svarīgi, ka katrs simbols ir alfabēta burts, kam ir arī simboliska nozīme. Lai gan daudzas no tām ir saistītas ar tradicionālo nozīmi, ar ko cilvēki pagātnē spēja raksturot visu dzīvi, taču šobrīd tiek uzskatīts, ka caur rūnu simboliem tiek saņemti visaptveroši vēstījumi.

Katram rūnu komplektam ir pievienota instrukcija latviešu valodā, kurā ir aprakstīta katras rūnas simboliskā nozīme.

 1. Tiek uzskatīts, ka caur rūnām atklājas zemapziņas gudrība, kas ļauj saskatīt atbildes, kuras ir paslēptas cilvēka psihes dzīlēs.
 2. Rūnas cilvēka prātam dod vēstījumu, jeb padomu, caur kuru intuitīvi var sajust kā tas mijiedarbojas ar aktuālo jautājumu vai situāciju, tomēr atstājot vietu interpritācijai vai pielāgošanai konkrētajai situācijai.
 3. Rūnas rāda tā brīža ceļu un atspoguļo emocionālo stāvokli. Attiecīgi, ja turpini iet pa “iesākto taciņu”, Tevi sagaida tas un tas, bet ja Tev šis ceļš nepatīk, izvērtē kas jāmaina un maini virzienu. Šis ir praktisks rīks ikdienas lēmumu virzībai, kas tuvina izprast savu sesto prātu. Nav jābūt zīlniecei, lai spētu izmantot šo instrumentu savā ikdienā.
 4. Rūnas sadarbojas ar zemapziņu, tāpēc tā nav zīlēšana. Tu vari uzdot jautājumu un caur to, neskatoties izvēlēties simbolus. Tu saņemsi vēstījumu no savas zemapziņas un apzināti spēsi interpretēt atbildes.
 5. Lai saņemtu skaidru atbildi, ir jābūt skaidri definētam jautājumam.
 6. Rūnas tradicionāli tika veidotas no kaula šķembām, koka un akmens, taču mūsdienās populāri ir arī dārgakmeņi un dažādi citi materiāli. Materiāls, no kura izvēlēties rūnas personīgai lietošanai, ir katra personiskā izvēle.
 7. Rūnas ieteicams uzglabāt visas kopā, lai izvairītos no to nozaudēšanas. Katrs Burves rūnu komplekts ir iepakots samta maisiņā, kuru ir ērti lietot.
 8. Rūnas ir viegli interpretēt, izmantojot pievienoto instrukciju, bet, kā jebkura veida orākula lasīšanai, ir jāapgūst māksla, kuru vada sirdsajūta jeb intuīcija. Ja vēlies kļūt par rūnu guru, ir pieejams milzīgs interneta resurss un grāmatas, kas dos dziļumu darbā ar rūnām.
 9. Var gadīties, ka konkrētajā brīdī, atbilde uz jautājumu nav skaidri saprotama, tomēr noteikti ir vērts to pierakstīt, lai pēc laika vari ieskatīties un, balstoties uz notikumiem, izanalizēt un redzēt, kā atbilde bija saistīta ar konkrēto jautājumu.
 10. Komplekts sastāv no 24 pilnām rūnām un 1 tukšās. Ja nevēlaties izmantot tukšo rūnu (tai nav definīcijas), vienkārši izņemiet to no komplekta un neizmantojiet.
 11. Darbs ar rūnām mīl klusumu - īpašu atmosfēru un miera stāvokli. Pirms sāciet, atslābiniet prātu, veicot pāris dziļas ieelpas un izelpas. Dodiet sev laiku sakoncentrēties šim maģiskajam notikumam.

Rūnas var vilkt pa vienai, saņemot vēstījumu uz konkrētiem jautājumiem, tomēr, ja ir vēlme, varat izmantot dažādus izkārtojumus, piemēram:

 • Izkārtojums ar 5 rūnām. pēc nejaušības principa, izvēlieties pa vienai rūnai 3 rūnas. Novietojiet tās uz virsmas, secībā no labās uz kreiso pusi (3,2,1).
A variantā pirmā rūna norāda uz situāciju kopumā.
B variantā otrā rūna norāda par izaicinājumu tajā.
C variantā trešā norāda nākotnes rīcību, kuru vēlams veikt. 

 • Izkārtojums ar 5 rūnām: pēc nejaušības principa, izvēlieties pa vienai rūnai 5 rūnas. Novietojiet tās uz virsmas, sākot ar pirmo, liekot to pa vidu, bet nākamās tā, lai veidotos krusta forma, attiecīgi otro pa kreisi no centra, trešo augšpusē, ceturto apakšā, bet piekto - pēdējo, pa labi no vidējās (centra) rūnas. Šādā izkārtojumā horizontāli novietotās rūnas atspuļo pagātni, tagadni un nākotni (no kreisās uz labo pusi).
A variantā rūna, kura atrodas virs vidējās (centra) rūnas, norāda uz šķērsli, jeb problēmu. 
B variantā rūna, kas atrodas centrālās rūnas apakšā, rāda vēstījumu, kurš nāk kā padomdevējs, ko darīt ar šķērsli vai problēmu.


Komplektam ir pievienots apraksts par katru rūnu. Tās var lietot/interpretēt dažādos izkārtojumos, vai nēsājot līdzi kā atsevišķu talismanu.

IEGĀDĀJIES KĀDU NO BURVES RŪNU KOMPLEKTIEM VEIKALA SADAĻĀ - RŪNAS.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.https://eepurl.com/dyikxr