https://eepurl.com/dyikxr

TĒJAS

Es vienmēr esmu īpaši piedomājusi pie dažādu augu ārstnieciskajām un dziedinošajām īpašībām, tās pārbaudot caur savu pieredzi, tādējādi atrodot labāko sev.

Ikvienam, kurš dzīvo Latvijā, ir paveicies, jo mūsu daba sniedz prātam neaptveramu daudzumu ar pašmāju augiem un ziediem, kurus pareizi lietojot, uzlabojas veselība.

Atzīšos, laikā, kad dzīvoju Indijas Himalaju pakājē, es, vairāku mēnešu garumā, apguvu Ajūrvēdā plaši izmantoto augu bāzi. Lai cik savādi tas nebūtu, tieši ārvalstīs iegūtās Ajūrvēdas zināšanas man ļāva aptvert, cik fantastiskā zemē es dzīvoju, un cik ļoti mums ir paveicies ar Latvijā sastopamiem augiem, kuru vērtība ir neizmērojama. Tāpēc esmu izvēlējusies jums piedāvāt 2, manuprāt, visvērtīgākās augu ziedu tējas, kuras lieliski iedarbojas uz cilvēka vispārējo veselību, tā teikt -  mūsdienu burvju eliksīri.

Pirmā no tām ir rožu pumpuru tēja, kuru atklāju dzīvojot tieši Indijā. Tā palīdzēja man sakārtot veselību pa sieviešu līniju un endokrīno sistēmu.  Iespējams, ka veiksmes faktors, tomēr uzskatu, ka tieši šī tēja ir viens no faktoriem, kas palīdzēja man ieņemt pirmo bērniņu (mums tas nebija izdevies vairāk kā 2 gadus).

Kā nākamo vēlos izcelt tauriņu zirņu tēju, jeb klitorijas tēju. Ar šo tēju es iepazinos pavisam nejauši, ceļojot Bali, un esmu sajutusi tās pārsteidzošo efektivitāti, kārtojot savu emocionālo veselību laikā, kad izjutu garastāvokļa svārtības un grūtības koncentrēties. Salīdzinoši īsā laikā uz savas ādas sajutu “wow” efektu, kā darbojas šīs tējas antioksidanti.

IEGĀDĀJIES KĀDU NO BURVES TĒJĀM VEIKALA SADAĻĀ - TĒJAS.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.https://eepurl.com/dyikxr