https://eepurl.com/dyikxr

MĒNESS FĀZES UN TO PRIEKŠROCĪBAS

PILNMĒNESS

 • Vislabāk šo posmu raksturo vārdi - maksimāla enerģija un jauda, nereti tāpēc, šajā posmā, sevī un līdzcilvēkos varam novērot emociju “sprādzienus”.
 • Šis laiks ir kā svētki Taviem sasniegumiem un uzvarām, aicinājums uz pateicības meditācijām, dzīves svinēšanu, piemēram, sievišķības/vīrišķības svinēšanu. Pateicība par visu, kas ir dots.
 • Šajā laikā spēcīgi izjutīsi savu instinktīvo zināšanu, jušanu, spēcīgu intuīciju. Ieklausies savos pamatinstinktos!
 • Šajā posmā ir vērtīgi dedzināt - vēstules vai zīmītes, vēlmes (piemēram tās, ko esi uzģenerējis jaunā mēness posmā), visu, kas ir lieks, un no kā esi gatavs atvadīties. Dedzināšanas rituālus vari veikt gan ārā dabā, gan mājās.
 • Noteikti uzlādē savu kristālus, atstājot tos mēnessgaismā, piepildi tos ar maksimālu jaudu.
 • Šis ir laiks, kad Tu vari sevi prezentēt, jo tieši šajā laikā Tev ir maksimāla jauda un iespēja sevi nest ar pilnu enerģiju un iekšējo spēku. Dalies ar savām zināšanām.
 • Nereti cilvēki šo laiku izmanto kā aizbildinājumu vai attaisnojumu “saviem putniem” un neizdošanām. Protams, ir jāsaprot, ja Tu esi savā kodolā, ja Tava enerģija ir sakārtota, tad Tu esi maksimālā spēkā. Ja psiholoģiski esi nestabils, tad mēness fāze maksimalizēs arī to. Starp citu, tas ir okey, nebūt visu laiku psiholoģiski vienā līmenī, ikviens no mums iet cauri augšām un lejām. Patiesībā, tas ir tas, uz ko tiekties, būt visu laiku vienlīdz harmoniskam, bet Tu neesi sliktāks par kādu citu, ja kādā pilmēness fāzē notiek emocionālais sprādziens, bet tas ir pieturpunkts, kad vari piesēst uz celma, aprunāties ar sevi un saprast: “Okey… ko viss šis liecina, kā es varu sevi atbalstīt?”
 • PADOMS - Lai veicinātu savu emocionālo labsajūtu, veic rituālus, kas vairo mieru. Kad Tevī ir nemierīgas sajūtas, esi klusumā biežāk, esi vienatnē ar sevi- seko līdzi mūzikai, kuru patērē, un citām lietām, kas ietekmē Tavu labsajūtu. Pastaiga, meditācijas… ak, un ja vēl iespējams šajā posmā būt pie ūdens, vērot tā mieru, spēku, plūdumu… tas ir vareni. Vārdu sakot, ja nejūties savā spēkā un jūti, ka esi nemierīgs, palīdzi sev, rodot laiku vienatnē ar rituāliem, kas Tevi spēcina.
 • Pilnmēness ir laiks, kad nevajag sevi lieki provocēt ar jauniem izaicinājumiem, kas met ārā no komforta zonas.

JAUNS MĒNESS

 • Tie ir jauni sākumi, iedomājies, ka šis laiks ir brīdis, kad Tu sēj sēkliņas, lai dotu iespēju iesētajam izaugt nākotnē. Jautājums šai mēness fāzei: “Ko es vēlos radīt/darīt?”
 • SVARĪGI - Lai Tavs kuģis droši dotos uz priekšu, Tev ir jānosaka virziens. Nereti dzirdu, starp citu, īpaši no ezotēriskiem cilvēkiem šādas frāzes: “Kā būs, tā būs.”, “Vienkārši plūdīšu un redzēs, kur tas mani nesīs.” Es piekrītu, es arī plūstu, un katru situāciju pieņemu par labu esam, arī sliktās, tomēr man ir skaidrība virzienam, kurp dodos. Ja nav skaidrība par virzienu, tad nav atskaites punktu, un cilvēks var aizplūst garām, nepamanot iespējas, un tieši tāpat, nesvinot dzīves mazās uzvaras. PADOMS - Plūsti, bet nosaki virzienu!
 • Starp citu, lai sajustu jau līdz šim padarīto, Tu vari svinēt mazās uzvaras šajā brīdī, apkopojot jau sasniegto, piemēram, mēneša griezumā. Uzraksti uz papīra visu, ko esi paveicis šajā mēnesī (vai citā Tevis izvēlētā periodā). Šis ir laiks, kad būt ar sevi, izejot cauri pašam sev, savai personībai. Šajā laikā atpūties un atlaid visas liekās emocijas, domas - atbrīvo vietu jaunajamIespējams fiziskais ķermenis jutīs nespēku, ja ir iespēja, palīdzi sev un sadzirdi savu ķermeni, to lieki nepārslogojot, arī ar ēdienu, īpaši katras mēness fāzes maiņu brīdī, jo tas ir enerģētiski visgrūtākais laiks.

 • Jauns mēness ir ārkārtīgi labs laiks mentāliem procesiem. Ja Tavs ķermenis būs labi atpūties, Tevī nepārtraukti radīsies lieliskas idejas - lai sēkliņas tiktu iesētas. Šis ir posms, kas ir atvēlēts manifestēšanas rituāliem, Tev ir jāsaprot, ko vēlies - izsapņo, izraksti, veido kolāžas.
 • Starp citu, ikdienā strādājot ar klientiem, esmu novērojusi, ka cilvēki apjūk, kad uzdodu jautājumu: “Ko Tu vēlies?” Cilvēki zina, ko nevēlas, bet kas tad ir tas, ko vēlas? Ak jā, apmēram 8 no 10 cilvēkiem nevar atbildēt uz šo jautājumu. 

  Vai Tu zini, ko Tu vēlies?
 •  PADOMS - Lai cik pārdroši būtu Tavi nodomi, uzraksti tos, nekautrējies sapņot. Noformulē savas vēlmes! Jo detalizētāk sadalīsi vēlmes posmos, jo vieglāk būs priecāties par mazajām uzvarām - Tu spēsi tās ieraudzīt. Līdzīgi kā ar garāku ceļa posmu, ja prātā sadali to vairākos posmos, tad vairs nešķiet ceļš tik tāls, jo katrs noietais gabals tuvina mērķim.
 • Šajā laikā iedod Jaunā mēness enerģiju arī saviem sakrālajiem priekšmetiem, tai skaitā, attīri savus kristālus, izvēloties sev pieņemamu attīrīšanās metodi: ar sālsūdeni, saldētavā, piemēram kristālus var likt saldētavā, lai neitralizētu enerģiju, dūmos - ar kvēpekļīšu, palo santo, vīraku, ja ir pieejams tekošs “dzīvais ūdens” - upe vai avots, iemērc tos.
 • LIETAS, KO NEDARĪT - Nozīmīgu projektu palaišana, jo to virzība visdrīzāk būs lēna. Izvērtē jaunus pirkumus, lēmumi var tikt pieņemti pāragri, un sapirktās lietas var izrādīties nelietdeīgas. Izvērtēt sociālo loku, kur atrodies. Šajā laikā īpaši spēcīgi tiek uzņemta enerģija, jo ķermenim pēc tās ir dabiska nepieciešamība. Ja ir iespēja, uzņem tīru enerģiju no dabas.

DILSTOŠS MĒNESS

 • Stāsts ir par novecošanu, saraušanos, noslēgumu! Ierasts un zināms, ka šis laiks ir “Atbrīvojies no visa liekā”- laiks. Nereti šajā posmā cilvēki izvēlas atbrīvoties arī no liekā, kas saistīts ar ķermeņa veselības uzlabošanu, lai mainītu dzīves kvalitāti. Veic operācijas, ja vien tās ir iespēja ieplānot. Ja vēlies, lai “dārza griezums”, līdzīgi arī matu griezums saglabātos pēc iespējas ilgāk, tad šis ir īstais laiks.
 • Enerģētiskā tīrībaKas ir tas, ko Tu redzi sev apkārt? Uztaisi ikmēneša ģenerālo tīrīšanu - fiziskajā telpā izej cauri enerģiski - kas ir tie cilvēki, kuriem sniedz savu laiku. Patiesībā ikdienā mums apkārt ir tik daudz liekā - lietas, ko uztveram par nebeidzamu pienākumu izpildi. Interesanti, ka to redzam pat lietās, kas ir saistītas ar draugiem, hobijiem, notikumiem, kuriem būtu jāuzpilda ar enerģiju nevis jāzaudē tā, esot komunikācijā.
 • Šajā posmā veic revīziju, atsakies no visa, kas Tev vairs nav derīgs. Laiks, kad kārtot arī fizisko veselību, starp citu, šajā posmā ideāli uzsākt veselības kūres, kas saistītas ar attīrīšanos.
 • Dilstoša mēness laikā prāts spēj skaidri un konkrēti domāt, nav tik daudz līkloču, vienīgais, kas Tev ir jāatļauj - reāli apsēsties, iedot sev laiku, lai  apdomātu un izvērtētu. Izkāpt, kaut uz brīdi, no ikdienas skrējiena, un saprast, ko vēl es varu darīt, no kā atteikties, lai jau rītdien justos labāk.
 • Enerģētiskās attīrīšanās rituāli ir iesakāmi un vēlami, kā telpai, tā cilvēkiem. Arī uguns rituāli, kur atvadies no liekā.
 • PADOMS - īpaši šajā mēness fāzes posmā, vari attīrīt māju, izmazgājot grīdas ar sālsūdeni, tāpat arī spoguļus. Ļoti svarīgi arī pašam doties sāls vannās. Sāls attīra no liekā, neitralizē visu, kas sakrājies. Ar sālsūdeni, enerģija tiek neitralizēta.
 • Atslēgas vārds - atbrīvošanās. Sagatavošanās piedzimt no jauna, līdz ar jauno mēness fāzi.

 • Pajautā sev

  Kas veicinās manu labbūtību, no kā atteikšos? Kas mainītu manu ikdienu? No kā man ir jāatsakas, lai es izvēlētos sevi?

AUGOŠS MĒNESS

 • Laiks, lai priekš sevis definētu, kas ir tas uz ko es eju. Šajā laika posmā ir jāsaprot, vai tas ir reāli, kā to var izdarīt, un kāpēc vispār to darīt vai nedarīt.
 • Augoša mēness fāze ir labvēlīga komunikācijai, kuras laikā notiek arī iekšējais “brainstormings”, lai veiktu savas izvēles, pārbaudītu iespējas un lūkotos apkārt pēc vēl jaunām iespējām. Dibini jaunus kontaktus, kas palīdz Tavai attīstībai, šis ir laiks par komunikāciju un draudzēšanos.
 • Savā ziņā, šī augošā mēness fāze ir prieka enerģija, laiks, kad vari izmēģināt dažādas iespējas. Iedomājies sevi kā zinkārīgu bērnu - pētnieku, kuram ir interesanti paskatīties - kas notiks, ja veikšu šādu izvēli?!
 • PADOMS - Apzināti dari lietas, kas veido izpratni par procesiem, kas veicina Tavu izaugsmi.

 • Šis ir laiks, kad pētīt, iespējams - tas var būt saistībā arī ar ikdienas rutīnas izmaiņu ieviešanu. Kā tas būs, ja darīšu šādi, kā es jutīšos, ja drēbju skapis atradīsies citur, un tml. Augošs mēness ir transformatīvu pārmaiņu laiks, tāpēc tas ir labs posms, lai ieviestu izmaiņas savā ikdienā.
 • Augošs mēness, tāpat kā to redzam debesīs, simbolizē arī izaugsmi it visā: skaistumā, labklājībā, veselībā. Tāpēc padoms - domā, ko Tu domā!
 • Ja apzinies savu domu spēku, šajā mēness fāzē Tu vari redzēt kā Tavas domas un darbības atspoguļojas visuma kārtībā - attiecīgi tiek iegūts spēka potenciāls. Tu sajutīsi sevī optimismu, dinamisku enerģiju, kā arī darbi veiksies raitāk.
 • Padoms - Palutini sevi, radot sev prieku. Dari to, kas dara Tevi piepildītāku, smaidīgāku. Atbrīvo savas radošās izpausmes!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.https://eepurl.com/dyikxr