https://eepurl.com/dyikxr

EĻĻAS UN ĒTERISKĀS EĻĻAS

Šī elitāro eļļu kolekcija ir tapusi gadiem pētot un krājot zināšanas, kā arī testējot un praksē pielietojot dažādu valstu eļļas. Daudzas no tām ir no Āzijas valstīm, īpaši Bali, kur, pateicoties tās labvēlīgajai dabai, ir pieejami izsmalcināti, eksotiski un vilinoši aromāti.

Burves autore ir sertificēts aromaterapeits kopš 2009. Gada. Kā ilggadējs praktizētājs, spēju noteikt smaržu individuālās atšķirības, to kvalitāti un iedarbību uz cilvēka emocionālo stāvokli. Šī ēterisko eļļu kolekcija ir Bruves rūpīgi atlasītas elites smaržas. Jāatzīst, ka šobrīd tirgū ir pieejams neskaitāms aromātu eļļu klāsts, bet šajā īpašajā Burves kolekcijā ir rūpīgi izvēlēti elitāri aromāti, kurus novērtē gan lietotāji, kas tos izvēlas individuālai lietošanai, gan lietotāji, kas iegādājas šos aromātus profesionālai lietošanai.

Katrs produkts tiek rūpīgi iepakots un būs tīkama dāvana gan sev, gan citiem. Produkti tiek komplektēti ar īpašām rūpēm, drošā un tīrā vidē, un iepakošanu veic čaklās Burves rokas. Šie produkti nav domāti masveida pārdošanai, tie paredzēti tikai izredzētajiem - cilvēkiem ar intuitīvu jušanu un spēju izmantot šīs eļļas ne tikai, lai baudītu tās aromātu, bet kā instrumentu, veicinot fizisko, emocionālo un garīgo veselību.

Esot Marokā neskaitāmas reizes (vairāk kā desmit), iepazinu Aragāna eļļu, tā kokus, augļus, izpratu eļļas veidošanas procesu un tas veidoja manu izpratni par šīs eļļas vērtību. Šo eļļu audzē dažādās pasaules valstīs, bet Marokā notika mūsu pirmā satikšanās. Tā ir vienīgā bāzes eļļa, kura ir patiešām neaizvietojama.

Noteikti vēlos izcelt arī Kumkumandi eļļu, ar kuru iepazinos dzīvojot Indijā, kad vairāku mēnešu garumā apguvu Ajūrvēdas zinības. Ja Argāna eļļa ir Marokas šķidrais zelts, tad Kumkumandi eļļa ir Indijas pērle. Šai unikālajai eļļai nav nepieciešams pievienot ēteriskās eļļas, tā ir lietojama uzreiz un rezultāts būs redzams pavisam īsā laikā.

Veldzējies maģisko aromātu pasaulē un pielieto šīs eļļas, lai veidotu vidi ap sevi, lai radītu mazliet burvestības un maģiskuma ne tikai ādai, bet arī videi, kurā dzīvo!

SVARĪGI

 • Nelietojiet ēteriskās eļļas neatšķaidītā veidā uz ādas vai gļotādas. Nekādā gadījumā nelietojiet tās iekšķīgi. Grūtniecēm, jaunajām māmiņām un bērniem līdz 12 gadu vecumam, par izmantošanu konsultēties ar savu ārstu vai aroma terapeitu.
 • Pirms lietojat uz ādas, izmēģiniet uz mazas ādas virsmas (elkoņa locījuma vietā) un novērojiet vismaz 48 stundas.
 • Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. Izraisa ādas kairinājumu (risks, kas saistīts ar produkta lietošanu tīrā veidā uz ādas).  Ja esat alerģisks, tad jau sākotnēji iesakām uz ādas testēt ēterisko eļļu, kas ir sajaukta ar bāzes eļļu (piemēram, aragāna eļļu vai citām).
 • Ēterisko eļļu lietošanas metodes - indikācijas ir sniegtas informatīvi un nav uzskatāmas par medicīniska rakstura ieteikumiem. Informācija ir iegūta un apkopota informatīvos nolūkos, no aromterapijas grāmatām, tīmekļa vietnēm.
 • Ja ilgstoši lietojot vienas un tās pašas ēteriskās eļļas, iesakām konsultēties ar aromaterapeitu par to ietekmi.
Derīguma termiņu skatīt uz iepakojuma. Ēteriskā eļļa jāuzglabā istabas temperatūrā, izvairoties no tiešiem saules stariem.

LIETOŠANAS VADLĪNIJAS

 • Pievienojot vannai 6 - 8 pilienus ēteriskās eļļas, vislabāk, ja šos pilienus uzpiliniet uz sāls, kurš var būt arī galda sāls, ja nav pieejams jūras sāls.
 • Uzpilinot uz salvetes 2 pilienus, lai nekavējoties ieelpotu.
 • Iepilinot karstā ūdens krūzē 2 pilienus uz 100ml ūdens, tādejādi elpojot tā tvaikus kā inhalācijas.
 • Pievienojot bāzes eļļām - iesakām atšķaidīt vidēji 4 - 6 pilienus uz 100ml bāzes eļļas.
 • Lietojot tvaika difūzeros kā istabas aromatizētāju, pievienojot 3 - 5 pilienus uz 100ml ūdens.
 • Kā spreju ķermenim, pievienojot 6 - 8 pilienus uz 100ml ūdens.
 • Mazgājot grīdu, pievienojot 3 - 5 pilienus grīdas mazgājamajam ūdenim.
 • Lai veicinātu kvalitatīvu naktsmieru, pievienojot 2 pilienus ēteriskās eļļas gultasveļai.
 • Pievienojot dažādiem kosmētikas līdzekļiem (kopēju ieteikuma vadlīniju nav).

Ja nepieciešama detalizētāka informācija, vai ir radušies konkrēti jautājumi kā labāk lietot, droši sazinieties ar mums!

IEGĀDĀJIES KĀDU NO BURVES ĒTERISKAJĀM EĻĻĀM VAI EĻĻĀM VEIKALA SADAĻĀ - ĒTERISKĀS EĻĻAS UN EĻĻAS.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.https://eepurl.com/dyikxr