https://eepurl.com/dyikxr

DABĪGIE AKMEŅI

Dažādos dzīves posmos, cilvēku var piesaistīt dažādi akmeņi un kristāli. Tiem piemīt dziedinoša, tīra un dzīva enerģija, ko var sajust ikviens to lietotājs. Akmeņi veicina un pastiprina dažādus emocionālos stāvokļus. Par tiem sīkāk var lasīt, iepazīstoties ar katra akmeņa konkrēto aprakstu un tā īpašībām veikala sadaļā.

Interneta veikalā Burve jūs varēsiet atrast dažādu formu akmeņus, gan eņģelīša formā, gan zilonīša, gan skaistās ovālās formās, ko ērti ir nēsāt sev līdzi, tāpat arī rotaslietās un citās formās. Vaicāsiet vai formai ir nozīmē? Atbilde būs līdzīgi kā ar māju, auto vai ko citu -  iespējams tā ir gaumes lieta, bet es ticu, ka katrs cilvēks spēj sajust savu īsto akmens veidu un formu.

Sociālajos tīklos un šajā mājas lapā ir ievietotas bildes, kas ir tuvu produktu reālajam izskatam, tomēr lūgums ņemt vērā, ka krāsa var atšķirties atkarībā no viedierīces. Akmeņi ir dabīgi un apstrādāti, kas nozīmē, ka tie var nebūt perfekti. Ja vēlies būt pilnīgi drošs par preci, kuru saņemsi, ir iespēja to aplūkot dzīvē, vai palūgt, lai atsūtam nelielu video. Preču izmēri norādīti aptuveni un tie var nedaudz atšķirties, jo katrs akmens ir unikāls. Iespējams pamanīsi kādu neparastu, mazu plankumiņu vai nelielu trūkumu tā izskatā (svītriņu, tā dzīslojums ar savu unikālo rokrakstu), bet tā ir daļa no viņu dabiskā skaistuma. Katram kristāla veidam ir sava īpašā cietība. Dažreiz dārgakmeņi, pulēšanas un griešanas procesā, mēdz nenosegt šos dabiskos plankumus, bet tas ir pilnīgi normāli un nekādā veidā nenozīmē, ka tie ir bojāti. Tie vienkārši ir saglabājuši savu dabisko dziedinošo enerģiju un skaistumu.


Šos akmeņus var lietot ne tikai sevis dziedināšanai, bet arī telpas attīrīšanai, lai transformētu tās enerģiju. Ja uztraucies par to kā izdarīt izvēli, tad varu Tevi nomierināt, Tu nekļūdīsies! Reizēm, izdarot izvēli tikai pēc bildes un neredzot aprakstu, vēlāk to izlasot ieraudzīsi, cik ļoti tas ir atbilstošs Tev.

Akmeņus var iegādāties ļoti daudz kur, taču Burve ir pavisam neliels interneta veikals, kur katrs akmens tiek lolots, pie tam, tas tiek uzlādēts spēcinošajā mēnessgaismā ar reiki enerģiju.

Pieradini savus akmeņus, iečuksti tiem labos nodomus, ik pa laikam attīri mēnessgaismā, vai zem tekoša auksta ūdens, vai kvēpeklīšu dūmos. Akmeņu pielietošanai ir neskaitāmi veidi, sākot no tā, ka tos var nēsāt līdzi ik dienu, pat likt zem spilvena, ejot pie miera. Var arī izvietot jebkurā telpā. Akmeņus drīkst dāvināt, un tie ir piemēroti kā vīriešiem, tā sievietēm.

Par akmeņu simbolisko nozīmi vairāk lasi šeit: AKMEŅU SIMBOLISKĀ NOZĪME1/2, AKMEŅU SIMBOLISKĀ NOZĪME 2/2.

IEGĀDĀJIES KĀDU NO BURVES DABĪGAJIEM AKMEŅIEM VEIKALA SADAĻĀ - DABĪGIE AKMEŅI.https://eepurl.com/dyikxr