https://eepurl.com/dyikxr

SOLFEDŽO FREKVENČU PRIEKŠROCĪBAS

9 solfedžo frekvences, kas dziedina prātu, ķermeni un dvēseli. Ja vēlaties dziedināties, mazināt bailes, sajust enerģiju un veicināt radošumu, tad šis ieraksts būs priekš Tevis.
Ir neskaitāmi pētījumi, kas pierāda, ka skaņa iedarbojas ļoti ātri, reizēm pietiek vien atrasties 5 minūtes noteiktā solfedžo frekvenču skaņā, un ne tikai emocionālais noskaņojums mainās - samazinās spriedze, bet jau notiek dziedinoša iedarbība. Izvēlies savu frekvenci, atkarībā no nepieciešamības, ierakstā par katru šo frekvenci - tās priekšrocībām.

Eksperimentē pats! Ļauj sev pabūt vienā skaņā, tad citā, sajūti sevi. Pēti, kas notiek, ja klausies 5 minūtes, kas notiek, ja stundu, vai pat visu nakti. Izvēlies regularitāti, ja vēlies patiesi jaudīgus rezultātus un iekšējās transformācijas. Mūzika ir dziedinoša, ķermenim nav vajadzīgs skaidrojums, bet cilvēka prātam gan. Vienkārši sajūti, kas ar Tevi notiek, kad klausies šo mūziku.

Šajā ierakstā lasi par katras frekvences priekšrocību, bet, pirms ķeries klāt, iesaku izlasīt arī ierakstu ar nosaukumu: Skaņa un cilvēks. Šis ir paredzēts kā turpinājums iepriekšējam ierakstam.

Lai ieklausītos frekvencē, kas Tev nepieciešama, atrodi tās Youtube piedāvājumu - būs daudz - sajūtu savējo!https://eepurl.com/dyikxr