https://eepurl.com/dyikxr

SAPŅU ĶĒRĀJI

Autentiski, tie cēlušies no Amerikas indiāņiem. Ezotēriski sapņu ķērājs jau izsenis ir talismans, un tiek uzskatīts, ka tas tas īpašnieku atbrīvo no sliktiem sapņiem, kā arī no bezmiega un murgiem. Mūsdienās šis talismans tiek plaši lietots visā pasaulē, un tas tiek veidots visdažādākajos izmēros, jo tas pasargā no visa negatīvā, atstājot vietu labiem notikumiem. Sākotnēji sapņu ķērājs tika piestiprināts tikai virs gultas vietas, taču mūsdienās tas tiek piekārts visdažādākajās vietās, gan pie spoguļa, gan automašīnā, vai pie mājokļa durvīm un to atslēgām.

Oriģināli tie sastāv no nelielas koka stīpas, kas pārklāta ar dabisko šķiedru tīklu vai audumu. Tajā var tikt iestiprinātas lietas ar nozīmi, tai skaitā, arī svēti priekšmeti, piemēram, spalvas, dabīgie akmeņi un krelles, kas parasti tiek piestiprināti pie stīpas apakšas. Īsti, autentiski un tradicionāli sapņu ķērāji ir roku darbs, un veidoti tikai no dabīgiem materiāliem, kuru izmērs ir salīdzinoši neliels. Riņķis tiek veidots no saliekta sarkanā vītola zara (mūsdienās stīpas veidošanai tiek izmantoti visdažādākie materiāli), rāmja iekšpuse darināta no ādas gabaliem, bet tagad to visai bieži aizstāj ar virvēm, lentēm un striķiem, tomēr pēdējais pieskāriens palicis nemainīgs. Lai šis talismans strādātu, tam ir jātic, jo domām piemīt milzīgs spēks, bet vēl labāk, ja skaļi šo talismanu apvārdo (ierunā labos vārdus un nodomus).


SAPŅU ĶĒRĀJA NOZĪME - aplis, spalvas un pērlītes

Visiem sapņu ķērāja elementiem ir nozīme. Tā forma ir aplis, jo tas atspoguļo dzīves apli, jeb loku, un to kā spēki, piemēram, saule un mēness, katru dienu un nakti ceļo pa debesīm. Sapņu ķērāju tīkls ir tas, kurš uztver visu negatīvo un lieko informāciju - ne tikai sapņus, bet arī noskauduma aci un nelabvēļu vēlējumus, neitralizējot tos. Savukārt pozitīvās un vēlamās domas un sapņus tas apspoguļo savā noslēguma daļā, kura atrodas ārpus apļa - spalvas darbojas kā pūkainas kāpnes, kas ļauj tām netraucēti un maigi nokāpt pie cilvēka, kuram pieder šis sapņu ķērājs. Pastāv zināms strīds par pērlīšu nozīmi, kas bieži rotā sapņu ķērāju, bet pārējie rotājumi - kristāli un dažādi simboli tam dod papildus īpašības.

VĒRTĪGI ZINĀT - dāvinātiem sapņu ķērājiem ir milzīgs spēks sargāt tā nēsātāju, arī no attāluma.  

Mans stāsts ir tāds, ka ar šo vērtīgo instrumentu es iepazinos pilnīgi neplānoti un neapzināti, dodoties uz meistarklasi, lai radītu radīt to kā skaistu interjēra priekšmetu, bet kā jau daudzi no Jums zin, ka nejaušību nav, un reizēm ir sajūta, ka kāds vada mūs, lai notiktu lietas īstajā brīdī. Nonākot plūsmā ar informāciju par šī priekšmeta spēku, es pirmo sapņu ķērāju veltīju savam bērniņam, mazliet mistiski, bet mazulis kļuva mierīgāks un arī es pati.

IEGĀDĀJIES KĀDU NO BURVES SAPŅU ĶĒRĀJIEM VEIKALA SADAĻĀ - SAPŅU ĶĒRĀJI.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.https://eepurl.com/dyikxr