https://eepurl.com/dyikxr

Sveiki!

Šīs sadaļas apakšsadaļās atradīsi stāstus ar saistītajiem Burves interneta veikala produktiem. Tāpat šeit - brīvbrīdī, vari lasīt noderīgu informāciju par dažādām tēmām, raksti tiks papildināti.


  • SIA BURVE.LV pārdot lietas ar nozīmi, katrai ir savs stāsts, vārds un doma. Daudzas no tām,  ir atceļojušas no dažādām pasaules valstīm.
  • Lūdzu ņem vērā, ka šis ir pavisam neliels veikals, līdz ar to Tu vari sagaidīt personīgu attieksmi!
  • Neatliec pirkumus, jo nav zināms vai vispār būs pieejamas preces, kuras beidzas un kad būs pieejams. Šīs preces, patiešām, ir ierobežotā daudzumā.


Šajā veikalā atradīsiet unikālas lietas: katrs dārgakmens ir neatkārtojams, tieši tāpat kā lietas, kuras ir paštaisītas, veidotas un rūpīgi sagatavotas (dabas domino, rūnas, svepētā māla kvēpekļu trauciņi, sojas sveces un Latvijas pļavu un mežu augu kvēpekļi.


Veldzējies maģisko aromātu pasaulē un pielieto tās, lai veidotu vidi ap sevi, lai radītu mazliet burvestības un maģiskuma ne tikai ādai, bet arī videi, kurā dzīvo!


  • Katrs produkts tiek rūpīgi iesaiņots un ir gatavs kā dāvana- sev vai citiem, tas nozīmē, ka droši vari to adresēt pa tiešo dāvanas saņēmējam, ja tā ir dāvana!
  • Lūdzu sazinies ar mums, ja pirms iegādājies preci ir radušies jautājumi vai vēlies nelielu video par konkrētu preci saņemt personīgi pirms tās iegādes.
  • Iepazīsties ar mūsu privātuma politiku un vispārējiem noteikumiem.


Ar patiesu prieku dalos visā ko zinu,
Ar sveicieniem, 

Burve 

interneta veikala un Egomānes studija vadītāja Aija Bandere

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.https://eepurl.com/dyikxr